Hikayemiz

Hikayemiz güzel bir tesadüfle 1 Ekim 2018 Dünya Kahve Günü’nde başladı. Bu yola çıktığımızda amacımız benimsediğimiz hizmet anlayışını yansıtabilmekti. Bu anlayışımız misafirlerimize kendilerini evlerinde gibi hissedebilecekleri sıcak bir mekan yaratabilmek.

 

Bu amaç doğrultusunda Mura Coffee & Bar, huzurlu bir alanı paylaşmak isteyenlerin buluşma noktası haline geldi. Şehrin enerjisinin en yüksek hissedildiği semtlerinden birinde olmamıza rağmen hengameden uzakta ferah ortamımızla sosyalleşmek, çalışmak veya sadece vakit geçirmek isteyen herkese kapılarımızı açıyoruz.

Günümüzde nitelikli kahve sektörünün hızla büyümesiyle ortaya çıkan noksanlıklardan uzaklaşıp misafirlerimize hem kafemizde hem de kendi evlerinde  lezzetli kahveler sunmak istiyoruz.
Dünyanın, bize göre ücra köşelerinden gelen kahve çekirdeklerini itinayla kavurduktan sonra sizlere takdim ediyoruz. Kahve severler veya sevmeye açık olanlar için doğru lezzet profillerini yaratabilmek için elimizden gelenin fazlasını yapmaya özen gösteriyoruz.