top of page

                                                                                                                      GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

 

Üyelik Bilgilerinizin Gizliliği Ve Güvenliği

 

Mağazamıza üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler Mura Kafeterya İşletmeleri ve Ticaret Limited Şirketi tarafından 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.Üyelerimize ve müşterilerimize ait bilgiler sadece idari/yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dâhilinde Mura Kafeterya İşletmeleri , kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir. Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) talep ediyoruz. Bilgi almak istediğiniz konularda sitemizde belirtilen iletişim yolları ile bizlere danışabilirsiniz.

 

Üye Alıcının Gizlilik Yükümlülüğü

 

İşbu www.muracoffee.com sitesinde yer alan tüm ürün ve hizmetlerin bilgi ve görsel malzemeleri açısından Mura Kafeterya İşletmeleri ve Ticaret Limited Şirketi'nin Markaların Korunması hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Patent Hukuku ve Haksız Rekabetin Önlenmesine dair mevzuat hükümleri uyarınca sair tüm hakları saklıdır. Üye, işbu web sitesi kapsamında sahip olacağı her türlü bilgi ve görsel malzemenin Mura Kafeterya İşletmeleri ve Ticaret Limited Şirketi’ne ait olduğunu, bu bilgi ve malzemeleri saklı tutacağını, başka yerde kullanmayacağını ve üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

 

Kredi Kartı Güvenliği

 

Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Mura Kafeterya İşletmeleri ve Ticaret Limited Şirketi ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları'nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

Müşterilerimizin sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Sipariş ve ödeme güvenliğiniz içn 256BIT SSL sertifikası kullanılmaktadır.

bottom of page